.

.

Крст приврзок од жолтиот злато од жолто злато на ланецот на кабел

Крст приврзок од жолтиот злато од жолто злато на ланецот на кабел

DEN 1824.00
Залиха
Достапно за нарачка

Дајте си богат акцент во кој има мешавина од религиозни и морски теми со овој 14 -каратско злато на маринерскиот крст. Овој полиран приврзок со висок 25x15mm покажува преклопување на слики од кормилото на бродот и крст за да се создаде моќен и значаен дизајн. Виси на 18-инчен долг ланец на кабелски јаже што се затвора со затворач на прстенот. Ringmetal : Goldgold Karat : 14 Karatmetal Color : Yellowpendant со димензии на кауција : 25 mm x 15mmchain Димензии : 18-инчен x 0,5mmsolidyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Земја на потекло од Перухајн : Соединетите држави цврсто, полиран, 14к жолто злато, ланец од 18 инчи, реверзибилен, текстура.

Спецификација

Избор на клиент