.

.

Stuple Industries тука доаѓа и смешна песна на Graphic Art Unrramed Art Print Wall Art, Design By Lil 'Rue

Stuple Industries тука доаѓа и смешна песна на Graphic Art Unrramed Art Print Wall Art, Design By Lil 'Rue

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Големините на уметнички отпечатоци вклучуваат стандард : 10 x 0,5 x 15 преголеми : 13 x 0,5 x 19. Уметнички дела се однесуваат на : Божиќ, празник, црвен, хумор, смешно. Дизајн од Лил Руе.

Спецификација

Избор на клиент