.

.

Персонализиран супер зошто

Персонализиран супер зошто

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Барк-А-Руни! Супер е зошто! и неговиот кучешки придружник Вофстер, донесувајќи го добриот збор на оваа персонализирана маица. Вашето дете ќе го сака овој мета во кој има два херои кои навистина се во знаење! Додадете име до девет карактери за личен допир. Персонализирано супер зошто! & Woofster Bark-A-Rooney! Маица за момчиња од мали деца, црвена : 100 проценти памук дрес. Ребреста екипа на вратот. Може да се персонализира. Машина за перење. Кошулите работат мали, ве молиме нарачајте барем една големина нагоре.

Спецификација

Избор на клиент