.

.

Време на празник Врза за вратоврска Еднорог кадифен

Време на празник Врза за вратоврска Еднорог кадифен

DEN 335.84
Залиха
Достапно за нарачка

Направете ги празниците дополнителни магични со празник, жолт вратоврска-диј, кадифен со еднорог. Овој симпатичен полнет еднорог ќе направи совршен придружник за секого. Направено е од супер-мек, квалитетен материјал што ќе ве натера да сакате да се гушкате со оваа слатка кадифон со часови. Налутениот еднорог има розово, жолто и сино вртено крзно со сини копита, рог и крилја. Ова слатко и скапоцено еднорог прави одличен подарок за сите возрасти. Тоа е совршен подарок за под дрвото или како порибување. Бидете сигурни да проверите други додатоци за време на одмор и украси како украси, чорапи, светла и многу повеќе за весела и светла сезона на празници. Изненадете ги вашите најблиски со драгоцено време на одмор, жолт вратоврски со еднорог. Време на празник Врза за вратоврска Еднорог кадифен : Симпатична и кукавичка кадифен. Направено од супер-мек, висококвалитетен материјал. Се одликува со розово, жолто и сино вртено крзно со сини копита, рог и крилја. Проверете други украси и додатоци за време на одмор.

Спецификација

Избор на клиент