.

.

Степени женски племенски принт со саси го уништија дното на капење во бикини во бикини

Степени женски племенски принт со саси го уништија дното на капење во бикини во бикини

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Без разлика дали се карате на палубата на базенот или фаќате бранови на плажа, женското саси го разгалиле дното на бикини ќе му посветат внимание. Одликувајќи се со разоткриен дизајн на грбот со умерено покритие, ова дно за капење е целосно наредено и совршено за да изгледате саси додека обезбедува удобност. 100 степени, женски саси, се спуштија во бикини за капење, дно : дното на костимот за капење. Се врати назад. Умерено покритие. Целосно поставени предни и назад.

Спецификација

Избор на клиент