.

.

Reman 65- Погонот на предниот дел на вратилото на вратилото во 1999 година- epип

Reman 65- Погонот на предниот дел на вратилото на вратилото во 1999 година- epип

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Кардон има долгогодишно искуство во тестирањето и инженерските реквизити-ние поминавме години анализирајќи материјали и процеси за да дојдеме до супериорен, подолг производ. Секоја единица е дизајнирана и изградена за да одговара на О.Е. перформанси. Покрај тоа, сите шахти за картони се 100% динамички избалансирани, што резултира во перформанси без вибрации со сите брзини. Апликација за возила : epип Чероки 1999 година. Изграден за да одговара на О.Е. форма, вклопување и функција . 100% нови универзални споеви се инсталираат за да се обезбеди соодветна фитла и оптимална изведба . Сите јаки на лизгање се подмачкани за да се спречи предвремено абење . единиците се 100% динамички избалансирани на 3200 вртежи во минута за работа без вибрации и зголемени Заеднички живот . ОЕ Референца : 3910186 E00 3910186 E10 3910187 E00 3910187 E10. Се вклопува во Изберете : 1999 Jeep Cherokee 6 Cyl 4 L и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Спецификација

Избор на клиент