.

.

ЕВ од Елен Дегенерес женски џемпер од светла starвезда

ЕВ од Елен Дегенерес женски џемпер од светла starвезда

DEN 367.84
Залиха
Достапно за нарачка

Starвезда моќ. Овој џемпер на екипажот од EV1 има стилски дизајн на печатење и детали за ребрата за ласкава силуета што ќе се чувствувате како дома. Ексклузивно на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 26?, Биста : 33?, Колкови : 36?. Деколте на екипажот. Директно полите. Печатете детали со навестување на метална нишка. 99% полиестер/ 1% друг. Машина за перење. Направено во Кина.

Спецификација

Избор на клиент