.

.

Време и време на реверзибилниот џефер на женските Шерпа

Време и време на реверзибилниот џефер на женските Шерпа

DEN 366.24
Залиха
Достапно за нарачка

Двојно надолу на вашиот стил со времето и реверзибилниот елек на Тру. Плишана Шерпа од едната страна и пуферот од друга страна - ќе ги сакате можностите! Реверзибилна Шерпа Пуфер елек за жени од време и приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. средна тежина. Стојат јака. Реверзибилен стил. Затворање на поштенски патенти. 2 џебови на секоја од двете плишани и пуфти страни. Puffer : 100% најлон; Кадифен : 100% полиестер; Пополнете : 100% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени.

Спецификација

Избор на клиент