.

.

Забрзана IOTA ST All Season 285 35R 106W XL Патнички гума

Забрзана IOTA ST All Season 285 35R 106W XL Патнички гума

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Acketa IOTA ST68 285/35 R22 106 W XLOVERVIEWDESESINTED за лесни камиони и SUV, Ackenta IOTA ST68 испорачува одлично возење и влечење во текот на целата година по прифатлива цена. Три меѓусебни блок ленти го подобруваат одговорот на управувачот. Густата мрежа на сипси ја подобрува влечење во влажни временски услови со создавање дополнителни рабови за гризење. Главните жлебови канализираат вода зад контактната лепенка за борба против хидропланирањето. Поддржано од гаранција со ограничен производител на 45.000 милји.

Спецификација

Избор на клиент