.

.

Засекогаш јас девојки Мото елек, врвот на долги ракави и хеланки, сет на облеки од 3 парчиња, големини 4-16

Засекогаш јас девојки Мото елек, врвот на долги ракави и хеланки, сет на облеки од 3 парчиња, големини 4-16

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Подгответе ја вашата мала модарија подготвена за денот со 3-парчиња мото-облека, комплетен со трендовски мото-елек, врвот на долги ракави и хеланки за прекрасен изглед што може да го меша и максимум со нејзините омилени Me Styles. Комплетот за облека со 3 парчиња вклучува : 1 маица, 1 елек и 1 пар хеланки. Вест : отворен фронт; Мото стил. Те : екипаж; долги ракави. Легави : повлекување; Еластична лента за половината. Tee : 60% полиестер/40% памук; Вест : 90% полиестер/10% спандекс; Хелеги : 95% полиестер/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. 3 Мото облека Поставено парче поставено за девојки од Forever Me.

Спецификација

Избор на клиент