.

.

Collectionенска колекција на списанија Мекел клин

Collectionенска колекција на списанија Мекел клин

DEN 255.84
Залиха
Достапно за нарачка

Попрскајте го вашиот изглед на топло време со колекцијата Gournee Mc Kell Wedge Thong Sandal. Бризи и прекрасен, оваа клин сандала е стилизирана со перфорирани детали, уникатен јазол на пети, симпатични двојни токи и акценти за шиење за завршен допир. Феари и придобивки од детали за детали за детали за јазол детали за детали за детали за детали за детали за детали за детали за детали за детали за детали за детали за детали за детали за детали за детали за детали за детали за детали за детали за детали за детали за детали за детали за детали за детали за детали за детали за детали за детали за детали за детали за детали за детали за ток инч. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1-инчен. Врвен обем : 9 1/4 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : синтетички. Подножје : перниче. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . сандали. Секојдневен.

Спецификација

Избор на клиент