.

.

Brasесика Симпсон, четкана маица за маици со маици, 2-пакет

Brasесика Симпсон, четкана маица за маици со маици, 2-пакет

DEN 719.84
Залиха
Достапно за нарачка

Оваа четкана микро-маица градник поставена форма essесика Симпсон е дизајнирана со чаши со подлога и врзани крилја за екстра-мазно чувство на телото. Двете градници имаат само-степени ленти кои се прилагодливи и супер-меки за удобно, целодневно носење. Со затворање на задната кука и очи и светло подлога, прилагодениот изглед и вклопување на овие градници за маици ќе ве натераат да ги достигнете за нив повторно и повторно. Материјал : 89% најлон/11% спандекс. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 градници со маица. Големина : Моделот е 5'11 '' и носи големина 38 C. Вид на чаши : Поддршка. Покриеност : Умерено. Ниво на поддршка : светло подлога. Затворање : Затворање на кука и очи на грбот. Ремени : Прилагодливи ленти за рамо. Карактеристики : врзани крилја за екстра-мазно чувство на телото; Детали за логото на essесика Симпсон. Womenенски градник за маици од essесика Симпсон.

Спецификација

Избор на клиент