.

.

Чудо на нација девојки врзаат шорцеви за боја, големини 4- & плус

Чудо на нација девојки врзаат шорцеви за боја, големини 4- & плус

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Основен со поп! Шорцевите за врзани-диги на чудо нација, во светли бои и празнични отпечатоци, го одржува сонцето сјае на нејзиниот стил. Забавно да се меша и да се совпаѓа со резервоарите и маичките, овие удобни шорцеви ја одржуваат нејзината гардероба со топло време на точка и подготвена за било што. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : Ништо. Карактеристики : делфин полите; печатење на сите. Шорцеви за вратоврска за девојчиња од чудо нација.

Спецификација

Избор на клиент