.

.

Водоотпорни чизми на момче Озарк Традил Дет, водоотпорни чизми, големини 7-12

Водоотпорни чизми на момче Озарк Традил Дет, водоотпорни чизми, големини 7-12

DEN 311.52
Залиха
Достапно за нарачка

Овој чизми на „Озарк патека“ ќе го задржи удобен за време на сите свои авантури на отворено. Изработена со водоотпорен гумен вампир за да го задржи ногата суво и мека врата од неопренови за дополнителна удобност и топлина, дизајниран е да биде во чекор со секој негов потег. Лесен стајлинг со влечење со предни и задни јазичиња. Материјал : Горна : гума/неопрена; Outsion : гума. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : Повлечете. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики : водоотпорен вампир; вратило на неопренови; текстурирана надворешна плоча; предни и задни јазичиња. Детско момче водоотпорни чизми од Озарк Траил.

Спецификација

Избор на клиент