.

.

Војна на Starвездите Боба Фет низ сите кациги со фланел панталони за пижами

Војна на Starвездите Боба Фет низ сите кациги со фланел панталони за пижами

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Војна на Starвездите, Боба Фет, низ сите кациги, фланел панталони (СМ), овие се официјално лиценцирани панталони за дневни панталони во „Војна на Starвездите“, загарантирани! Војна на Starвездите е крајната сага на доброто наспроти злото и приказната што ќе живее засекогаш! Овие удобни момци панталони за пижами имаат детален графички дизајн на логото на шлемот на Боба Фет со еластична половината на влечење. Пантата е изработена од меко 100% полиестерско руно. Детална шема на кацига на Боба Фет со скрипта внатре како ловец на распродажба, мандалоријан, etет Пак, пушка ЕЕ-3, клон, негативец, ќе работи за кредити и поговорка за повеќе карактер. Затворање на прицврстување и еластична лента за половината. 2 предни џебови и летање со копче. Наведени во машка големина, но можат да ги носат жените кои бараат полабаво опуштено вклопување. Официјално лиценциран производ на Војна на Starвездите.

Спецификација

Избор на клиент