.

.

Lee® Women'sенски плус легендарен Jeanан со права нога

Lee® Women'sенски плус легендарен Jeanан со права нога

DEN 558.40
Залиха
Достапно за нарачка

Барате ваш совршен Jeanан што никогаш нема да ве изневери? Ве покрива Ли. Легендарните фармерки со права нозе ви даваат елегантна силуета со директно отворање на ногата и истегнување на колковите за да ги ласкате кривините. Легендарните детали за Ли Направете го овој Jeanан безвременски класик што лесно можете да го облечете или долу. Среден пораст. Редовно вклопување. Директно отворање на нозете. Легендарни детали за Ли - копче за лого на лого, џебови за грб, зашивање на кривата на задните џебови, x tack на задните џебови, плетено плетено етикета на ли, етикетата на Ли, лого на лого, кожна лепенка со лого на „Твич“ Ли. 70% памук, 29% полиестер, 1% еластан. 30 "основен инсим. Стил #103087126.

Спецификација

Избор на клиент