.

.

Расел Менс и Биг Менс Активни панталони со џогерски панталони со бои, со големини до 5xl

Расел Менс и Биг Менс Активни панталони со џогерски панталони со бои, со големини до 5xl

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Спортскиот стил никогаш не изгледаше (или почувствува) ова добро. Бојачките џогери на Расел имаат опуштено вклопување со супер-меко чувство. Идеален избор за зафатени, или не толку зафатени денови, спарете ги со координативната џемпер или худи (продаден одделно) за удобност од глава до пети. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестерско технолошко руно. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено; Заштитена нога. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : еластични манжетни; Странична лента во боја. Панталони со џогерски панталони со бои, со мажи од Расел.

Спецификација

Избор на клиент