.

.

Поп -таен пуканки, 94% микробранови на путер од путер без маснотии, калории закуски кеси, КТ

Поп -таен пуканки, 94% микробранови на путер од путер без маснотии, калории закуски кеси, КТ

DEN 79.68
Залиха
Достапно за нарачка

Поп тајната е вашата тајна за филмската ноќ. Микробранова и лесна за јадење веднаш од торбата, секое јадро се појавува светло и меки. Нашите 94% пуканки без маснотии имаат вкусен вкус на трошка и месар, со 33% помалку калории од нашите редовни пуканки со вкус на путер*, но сепак преполни со вкус. Уживајте во овие единечни торби за пуканки кога ви треба закуска за дегустација на месар! Од 1985 г. Најавувајќи закуска за закуска што ја зближува целата банда - тајната што е премногу добра за да ја задржите себеси. *На 1 чаша се појави. 94% путер без маснотии - 20 калории на 1 чаша се појавија, редовен путер - 30 калории на 1 чаша се појавија. Погледнете ги информациите за исхраната за содржина на натриум. 94% без маснотии : Поп тајна 94% пуканки без маснотии со вкусна криза и месарски вкус со помалку калории од нашиот редовен пуканки со вкус на путер *на 1 чаша. 94% путер без маснотии- 20cal на 1 C се појави, се појави редовен путер- 30cal на 1 C. Погледнете ги информациите за исхраната за содржина на натриум. Закуска со цело зрно : 100% цело зрно; Не-ГМО пченка, 0 G транс маснотии, без сируп од пченка со висока фруктоза. Свежо пуканки : Вкусен топол пуканки со неодолива арома и вкус, подготвен за неколку минути. 100 калории закуски пакувања : Совршено портокалови, вкусно закуска за дегустација на месарки ја прави совршената ноќ.

Спецификација

Избор на клиент