.

.

Linkенска црна loveубовна врска поларизирана очила за сонце

Linkенска црна loveубовна врска поларизирана очила за сонце

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Поставете го трендот со овие прекрасни нијанси на правоаголник SL колекција! Без разлика дали се впивате на сонце на плажа или само излегувате на прошетка, овие очила за сонце ќе ви помогнат да изгледате тотално прекрасно да го направите тоа. Овие рамки ги ласкаат оние со овална, тркалезна, дијамант, триаголник или облик на облик на облик. Овие леќи се опремени со 100% УВ заштита од оштетување на сонцето на очите, додека модерната рамка ви помага да изгледате неверојатно цело време. Овие леќи се исто така поларизирани, што гарантира поголема удобност и помалку сончев сјај во очите, што ги прави совршени за велосипедизам, возење или само сончање. Овие пластични рамки имаат дизајн на правоаголник со сребрени loveубовни врски на рачките. Контрастот на црната рамка со виолетова градиент леќи додава длабочина на боја на дизајнот. СЛЕНСКИ КОЛЕКЦИЈА КОЛЕКТИНСКИ СИГНУРСКИ СОВЕТИ се става во храмот на секој пар очила за сонце, со цел да се зајакнат жените да ја откријат својата внатрешна сила, моќ и убавина што е скриена во себе. SL колекција женски црна loveубовна врска поларизирани очила за сонце.

Спецификација

Избор на клиент