.

.

Време на празник распрскувачки украси, злато, броење

Време на празник распрскувачки украси, злато, броење

DEN 303.84
Залиха
Достапно за нарачка

Покажете ја вашата loveубов кон сјајот и гламурот со овие украси за разоткривање на време на одмор. Овие празнични златни украси сигурно ќе додадат расположи во која било просторија во која се наоѓаат? Ставете неколку во стаклена вазна и користете како централен дел на трпезата или додајте ги на дрвото! Изработени од расипани материјали, овие украси нема да попуштат или да се скршат лесно, дури и кога случајно се спуштија на подот, дозволувајќи им да ви служат добро за наредните години. Со 26 парчиња по пакет, ќе имате многу украси за украсување на мала елка. Спарете ги овие украси со други украси за време на празници, како што се колекционери за празници и светла за трепкање за да го заокружите вашиот Божиќен дисплеј. Излезете сите оваа сезона кога ќе ги украсите со одморот на празниците што се расипуваат во злато. Време на празник Shatterproof украси, злато, 26 брои : убави украси. Празничен асортиман на сјајни, сјајни и мат украси. Направени од расипливи материјали што нема да се скршат лесно. 26 украси по пакет. Користете за да создадете централен дел и да ја украсите елката. Пар со други украси и додатоци за време на одмор, како што се колекционери за празници и светла за треперење. Сезонски и празничен. Лесно за чување за следната година.

Спецификација

Избор на клиент