.

.

Ove Decors Elvina In. Темерни стаклени панели за туширање во сатен никел

Ove Decors Elvina In. Темерни стаклени панели за туширање во сатен никел

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Без разлика дали барате да го надградите вашиот простор за туширање или да го реновирате целиот дизајн на бањата, не гледајте подалеку од Ove Decors Elvina 60 внатре. Безгласни, чисти панели направени со премија со дебело стакло од 8 мм, обезбедуваат отворено и воздушно чувство за да го покажат вашиот прекрасен ентериер и куќиште за туширање. Елегантните и софистицирани двојни вертикални рачки совршено се координираат со други тела за бања. Лизгајте во вашата утринска или вечер рутина со јасни погледи. Комплетот вклучува панел за стаклена врата од врата од туш и фиксен панел, хардвер на сатен никел и двојни вертикални рачки. Премиум 0,3 инчи (8мм) калено чисто стакло. Сертифициран совет за сертификација на застаклување на застаклување (SGCC). Лесна лизгачка врата без рамка со реверзибилна инсталација на вратите за лево или десно пристап. Вклучени се и двојни хоризонтални сатенски никел. Реверзибилен дизајн на вратата за лева или десна инсталација. Механизмот за премија за тркалање обезбедува мазно и лесно лизгање. Двојните вертикални рачки обезбедуваат подобар зафат и го олеснуваат влегувањето и излегувањето од тушот. Потребно е собрание. Користете ја алатката Ove Shower Configurator за да го прилагодите вашиот туш според вашите мерења. Погледнете го упатството за упатства PDF за детални димензии на производот за да се осигурате дека ќе изберете соодветен комплет за туширање.

Спецификација

Избор на клиент