.

.

Ournourneуни колекција женски Селина широка ширина маче потпетица пумпи за пети на плоштад пети

Ournourneуни колекција женски Селина широка ширина маче потпетица пумпи за пети на плоштад пети

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Лоуферот на Селина Колекцијата College Collection е совршен натпревар за вашите најсофистицирани облеки. Овие потпетици за лизгање се фалат со квадратна пети, акцент на каиш и ниска пета за мачиња што секогаш ќе ги воздигнуваат вашите омилени облеки. Уживајте во удобно вклопување со мека вложена манжетна, ширина со ширина, нозе на топки и мека веганска кожа. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : потпетица за маче. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Плоштад. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Спецификација

Избор на клиент