.

.

Џебови Тргување Картичка Ракави, Тргување Картичка Врзивно Средство Листови Картичка Складирање Албум Страници Носителите За Стандардна Големина Картички, Спорт

Џебови Тргување Картичка Ракави, Тргување Картичка Врзивно Средство Листови Картичка Складирање Албум Страници Носителите За

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава од поетско радио од пазарот На Џојбај.Вклучен Е 100% Сосема нов И висококвалитетен Пакет : Вкупно 90 џебови од 10 страници ( 9 џебови по страница) ракави со картички за тргување со големина : 11.4*8.8*1.2 во. Материјал : нашите ракави со картички со стандардна големина се изработени од јасен полипропилен, издржлив квалитет, Без Киселина, водоотпорен, супер цврст не е лесен за кршење, добар за заштита на вашата картичка од избледување и дамка. Практично : Транспарентната пластика е попогодна за ракување со вашите картички и за прикажување на вашите картички, изгледа цврста и безбедна. Широка Примена : Празни Ракави За Врзување На Картички за Тргување се вклопуваат за сите картички за тргување со стандардна големина, Како Што Се Скајлендери, Фудбалски картички, бејзбол картички, Врвни Адути, Картички за игри, картички за напад, МТГ картички, КАРТИЧКИ ЗА ПЕЧ, прокси картички, мини фотографии итн. Висок транспарентен И Отпорен На Вода/Прашина : заштитникот за проѕирна картичка ви овозможува јасно да ги видите вашите картички без да ги извадите. Вашите скапоцени картички секогаш ќе бидат нови кога ќе ги чувате во овие водоотпорни и отпорни на прашина џебови.

Спецификација

Избор на клиент