.

.

Младифан НЦАА Мисисипи Бунтовници 3Д лого серија магнет

Младифан НЦАА Мисисипи Бунтовници 3Д лого серија магнет

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Направете го вашиот фрижидер фан-зона со официјално лиценцирана 3 D магнет за лого. Создадени од повеќе слоеви, тие се прекрасна мини реплика на логото на вашиот тим. Обезбедете ја на секоја магнетна површина и прикажете ги сите важни трудови-списоци за работа, распореди на тимот, дури и цртежи на креда. Тие се толку детални и уникатни, можеби само ќе се восхитувате на магнет за логото повеќе од уметничкото дело на Кидо. Супер силна конструкција работи на која било магнетна површина. Совршено за дома / училиште / канцеларија. Наредени три слоја длабоко создавање 3Д дизајн. Димензии : 2.25 ”x 2,25” x .4025 ”. Официјално лого на тимот и бои достапни во стотици екипи.

Спецификација

Избор на клиент