.

.

Тексас Ссн Стрит Потпише сад морнарица брод ветеран морнар подарок

Тексас Ссн Стрит Потпише сад морнарица брод ветеран морнар подарок

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Овој знак го прави совршен подарок за активен член на вооружените сили, ветеран или само ентузијаст на авиони направени Да Траатовој знак може да се наведнува без да се скрши и никогаш нема да чип или пукне, шарените букви ќе траат цел живот во затворени простории и до 4 години на сонце за надворешна употреба.Детали за производот : Претходно Дупчени Дупки За Монтирање На Опциите За Алуминиумски И Пластични Знаци За Внатрешна И Надворешна Корисност И Опции За Еднострана Големина Отпорни На Избледување : 4" X 18" Пластичен Знак, 6" X 24" Пластичен Знак, 7" X 30" Пластичен Знак, 8" X 36" Пластичен Знак, 4" X 18" Алуминиумски Знак, 6" X 24" Алуминиумски Знак, 7" X 30" Алуминиумски Знак, 8" X 36" Алуминиумски Знак, 1,5" X 7"-3 Пакет Налепници, 2" X 9" Налепница, 3" X 14" Налепница, 4" X 18" Декал Направена Во Usaoutdoor Издржлив Алуминиум, Пластика, Винил Налепница Изработена Со Мастило Од Врвен Степен Кликнете На "Додај Во Кошничка" За Да Го Добиете Вашиот Уличен Знак Денес И Започнете Да Прикажувате Ти Си Патриотизам Денес! Гордо НАПРАВЕНО Во Сад : Купете Со доверба и гордост што доаѓа само од купување производ За Потпишување произведен во нашиот најсовремен објект во Вест Палм Бич, Флорида. Големина На Знакот : 6 "Х 24". Совршен Подарок-Добар За украсување работен простор или виси во Дувло овој знак е одличен начин да ја покажете својата гордост во Нашата Американска историја. Брзо и Лесно Монтирање-Доаѓа со претходно исечени дупки за монтирање за закачување.

Спецификација

Избор на клиент