.

.

Ефстеб Дуксер За Жени Врвови Со Долги Ракави Вратот На Екипажот Класична Графичка Лабава Лесна Есенска Облека Дуксер Обични Пуловери Портокалови

Ефстеб Дуксер За Жени Врвови Со Долги Ракави Вратот На Екипажот Класична Графичка Лабава Лесна Есенска Облека Дуксер Обични

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

98" Должина 69cm/27. летни врвови долго ракав за жени розова тинејџерска кошула v вратот блуза кошула плус големина врвови падне плус големина западна облека ракав раглан кошула женски карирани врвови кафеава сина тркалезна вратот туника блузи за жени жени излегување кошула roа де муер гордитас блуза бели кратки врвови секси долги кошули за жени женски маици плус големина зимски џемпер туники за жени да носат со хеланки женски карирани кошули долг ракав сино.94" Ракав 66cm/25.35" Должина 75см/29.46" Ракав 72cm/28. Среден САД 6 велика БРИТАНИЈА 10 ЕУ 36 Биста 104cm/40.Женски Летни Кошули Тркалезни Врвови Со Долг Ракав Отпечатена Редовна блуза информации за Производот : Сезона : Пролет, Aut,Зимски Пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен, Забавен Стил : Секојдневен,Моден : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачување или Сув Пакет со Линија вклучуваат : 1 КОМПЈУТЕР Женски Врвови Табела Со Големина : Големина С Големина.09" Ракав 70cm/27.95" Големина XL Големина. плус големина блузи жени зелена бела кошула блузи формали де муер женски бели блузи и блузи свечени блузи за жени женски туника копче ладно рамо врвови женски кошула фустан долга х голема кошула сино копче женски шифон топ женски дневна кошула топла розова краток ракав врвот долги ракави кошули жени тренингот графичка маица. Мал САД 4 велика БРИТАНИЈА 8 ЕУ 34 Биста 100cm/39. блузи со долги ракави xl блузи со долги ракави долг v врат трендовски црн врв темносина долги ракави жени слатки блузи памучна блуза со долги ракави златни блузи за жени елегантни тинејџерски кошули ребрести кошули со долги ракави жени златни блузи со долги ракави за жени маици со долги ракави за жени во боја блок блузи жени женски ленени врвови модна блуза.77" Должина 71cm/27.38" Големина М Големина.

Спецификација

Избор на клиент