.

.

Блузи Работна Облека Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Врвови V-Вратот Мода За Жени Небесно Сина 4XL

Блузи Работна Облека Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Врвови V-Вратот Мода За Жени Небесно Сина 4XL

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Шема На Вратот : Графички Отпечатоци. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 100см/39.37" Ракав : 22см/8.66" Рамо : 44см/17.32" Должина : 68см/26.77" Големина : М САД : 6 БИСТА : 108см/42.52" Ракав : 23см/9.06" Рамо : 46см/18.11" Должина : 70см/27,56" Големина : Л САД : 8 Биста : 116см/45,67" Ракав : 24см/9,45" Рамо : 48см/18,90" Должина : 72см/28,35" Големина : XL сад : 10 биста : 124см/48,82" Ракав : 25см/9,84" рамо : 50см/19,69" должина : 74см/29.13" Големина : 2хл сад : 12 биста : 132см/51.97" ракав : 26см/10.24" рамо : 52см/20.47" должина : 76см/29.92" големина : 3хл сад : 14 биста : 140см/55.12" ракав : 27см/10.63" рамо : 54см/21.26" Должина : 78cm/30.71" големина : 4xl сад : 16 биста : 148cm/58.27" ракав : 28cm/11.02" рамо : 56cm/22.05" должина : 80cm/31.50" големина : 5xl сад : 18 Биста : 156cm/61.42" Ракав : 29cm/11.42" рамо : 58см/22.83" Должина : 82СМ/32.28" тоа е супер меки Летни Врвови, удобна и пријателска за кожата ткаенина. дами блузи и блузи лето. обични женски врвови. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула.

Спецификација

Избор на клиент