.

.

Дете Деца Момчиња Пижами Постави Памук Диносаурус Облека За Спиење Маици Со Долги Ракави И Панталони 2-Парче Пј Сет

Дете Деца Момчиња Пижами Постави Памук Диносаурус Облека За Спиење Маици Со Долги Ракави И Панталони 2-Парче Пј Сет

DEN 255.84
Залиха
Достапно за нарачка

Сет за цртани филмови со долги ракави материјал : памучна сезона : пролет и Aut тип На Производ : долги пижами панталони поставен применлива возраст : 2 Y, 3 Y, 4 Y, 5 Y, 6 Y, 7 Y, 8 Y, 9 применливи луѓе : детска јака тип : тркалезна врат : баожугендер : Унисекс ракав тип : Обичен тип на ткаенина : Памучен Модел : момчиња И девојчиња салонска облека тип на шема : должина на ракавот од цртани филмови (см) : редовна Големина На долги Ракави : опис на големината 2ј-9 : нормален стил на големина : ЕВРОПСКИ И АМЕРИКАНСКИ СЕТ ЗА САЛОНИ ЗА СТИЛОВИ И ДЕВОЈКИ*1 МАТЕРИЈАЛ : 100% памук,мек И удобен;предлог : ако вашето дете Е поголемо Од просекот, ве молиме изберете големина или две поголеми при купување. Квалитетна Ткаенина : Дише, Извонредна изработка, чувство на мека рака,Висока удобност,Без пилинг или избледување,нелизгање и безболно,вратот на екипажот, без деформација што ќе помогне да се заштити кожата на детето. Моден Дизајн : Диносаурус, Тиква За Ноќта на Вештерките,Коњ,Воз,Ракета,Противпожарно возило кул цртан модел,Многу стилски и симпатичен, омилен на секое дете момче. Најдобар Подарок : Одлични подароци за Училиште, Роденден, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ и сите посебни денови. Повод : Пижами За Мали Момчиња Совршени За секојдневно носење,носење Сон,празнична облека,облека За Забави,Кампување,Спорт и секоја секојдневна облека Во Пролет ,umn и Зима. Памук. Повлечете го затворањето.

Спецификација

Избор на клиент