.

.

Гарланд килим quatro ft. Ft. Областа килим сива

Гарланд килим quatro ft. Ft. Областа килим сива

DEN 1357.60
Залиха
Достапно за нарачка

Додадете шарм во вашиот дом со килим во затворен простор Quatro од Гарланд. Неговиот мек полипропилен куп со изградба на јамка дава удобно чувство, додека неговиот геометриски дизајн на Quatrefoil прави стилски елемент на декор. Неговите својства на почвата и дамките го прават лесно чистење, за да можете да уживате во тоа за наредните години. Не заборавајте да го вакуумирате и да забележите чисто само, и да се одморите лесно знаејќи дека тие преклопни ознаки ќе исчезнат со текот на времето. Машината направена и зафатена. 100% полипропилен куп. Поддршка за латекс без лизгање. Обичен стил со геометриски дизајн. Препорачана грижа : само вакуум и самото место чисто. Отпорна на почва и дамки. Тип на конструкција : јамка. Висина на купот : 0,3-инчи. Големина : килим во затворен простор 5-ft x 7-ft. Испорака : Преклопен. Боја : Сива сива боја.

Спецификација

Избор на клиент