.

.

СЕНКО ОРГЛ Дураспин Замена Квадратни Шрафцигер Малку Во Собата,, Во Должина

СЕНКО ОРГЛ Дураспин Замена Квадратни Шрафцигер Малку Во Собата,, Во Должина

DEN 147.84
Залиха
Достапно за нарачка

СЕНКО ОРГЛ77330 Дураспин Замена Квадратни Шрафцигер Малку Во Собата, 2 Парчиња, 3 Во Должина Замена Плоштад. Ова е направено од челик. Ова е произведено Во Тајван. Дураспин Шрафцигер Бит Сет, Плоштад За Замена, Серија : ЕА0315, 3 Во Должина, 2 Парчиња, Погодни За Употреба со : Шрафцигер За Автоматско Напојување DS440-AC, Челик, 1/4 во Шанк.

Спецификација

Избор на клиент