.

.

Бел Природен Дијамант Полу Монтирање Веренички Прстен во 14к Големина На Жолт Златен Прстен-5,5

Бел Природен Дијамант Полу Монтирање Веренички Прстен во 14к Големина На Жолт Златен Прстен-5,5

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе ви се допадне Овој Прекрасен Бел Природен Дијамант Полу Монтирање Веренички Прстен во 14к Жолто Злато . Апсолутно одличен подарок за да ја изразите вашата љубов кон вашата мајка, девојка, свршеница, сопруга, валентин,семејство или само пријател, итн. Одлични подароци На Денот На Мајката, Свадбата, денот на Годишнината, Денот на Вљубените или Божиќ. Стручно Изработено ВО ГАРАНТИРАНО Жолто Злато од 14к, Автентицирано со Печат од 14к. 0.5 Каратно Бел Дијамант Со Јасност На I2-I3. Камена Форма : тркалезна форма. Камен Сетин Тип : огради. Метод На Создавање камен : природен.

Спецификација

Избор на клиент