.

.

Замена H 20bp Моторна Пила Синџир За Макита DCS Моторна Пила

Замена H 20bp Моторна Пила Синџир За Макита DCS Моторна Пила

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

5 Пакет Замена 20-Инчен H78 20 BPX Моторна Пила Синџир За Макита DCS 510 Моторна Пила (20" Должина, .325" Теренот, 0.050 " Мерач, 78 Диск Линкови) - Почетна Компонентаспомнете : ова е дел за замена На Брендот На Почетните Компоненти, А не оем производ. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Овој производ не е поврзан со никакви брендови и не е покриен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Сите гаранции за овој производ се нудат исклучиво Од Почетните Компоненти. Замена За Синџирот На Моторна Пила Макита ДЦС 510. Количина : 5 Синџири. Синџир со високи перформанси за мазни парчиња. Дизајниран за прецизност, рамнотежа и безбедност за ефикасно сечење. Намалени нивоа на вибрации за постојани намалувања и поголема удобност на корисникот. Дизајниран за издржливост за да го задржи синџирот поостри подолго. Почетна Компоненти Бренд. Избегнувајте повреди со замена на досадни или оштетени синџири со остар нов синџир. Ве молиме Запомнете : истата пила може да има различна должина на шипката, затоа осигурајте се дека ги потврдувате врските на теренот, мерачот и погонот на вашата моментална лента. Не сите решетки земаат иста количина врски.

Спецификација

Избор на клиент