.

.

Жените Класичен Тенок Копче Предвремени Пред Копчето V - Вратот Надолу Долг Ракав Ребрести Плетени Кардиган

Жените Класичен Тенок Копче Предвремени Пред Копчето V - Вратот Надолу Долг Ракав Ребрести Плетени Кардиган

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Јас сум 5 ' 4 и 145 и голем се чини дека е добро одговара за мене.5 Во М-Градите : 34in, Должина : 26in L-Градите : 36in, Должина : 26.5 во, Должина : 27. Тенок И УДОБЕН ДЕТАЛ ЗА ВКЛОПУВАЊЕ На Ребрата На Деколте, Дното И Ракавите Работи Малку Мало Опремено - токму на време за потопло време, оваа лесна карди е вашиот одговор за инспирација на гардероба бла (Носете ја цела година за да го одржите стилот на добро чувство). Добра цена. Одличен КВАЛИТЕТ - Мала Тежина / Мека И Растеглива / Материјал : 62% Полиестер 34% Вискоза 4% Спандекс. БОЈАТА МОЖЕ МАЛКУ ДА СЕ РАЗЛИКУВА ПОРАДИ РЕЗОЛУЦИЈАТА НА МОНИТОРОТ Испорака : USPS Рамен Превозот Достапност : на Залиха! Подготвен за испорака во рок од 24 часа!* Ве молиме прво пробајте една ставка пред да купите голема нарачка за да избегнете надоместок за враќање од 20% за нарачки над 70 долари. Удобен ДИЗАЈН-Детали За Копчето За Прицврстување Со Ребрести Детали / Долг Ракав со Ребрести Манжетни / V-Деколте и Копче Надолу Класичен Кардиган.5 ВО XL-Градите : 38in, Должина : 27in 1 X-Градите : 38. Одлично купување! 5.

Спецификација

Избор на клиент