.

.

Младински кралски Канзас Сити Ројалс пуловер Худи

Младински кралски Канзас Сити Ројалс пуловер Худи

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Определете го вашиот млад човек за поладно време со оваа худи од Канзас Сити Ројалс од Најк. Се одликува со задебелени графики на Канзас Сити Ројалс, кои јасно ставаат до знаење за кого се вкорени кога тимовите ќе излезат на дијамантот. Предниот џеб за торбичка, исто така, нуди класичен изглед, додека дизајнот на средна тежина на овој пуловер обезбедува голема топлина кога на вашето kiddo му треба дополнителен слој. Канзас Сити Ројалс Момци 4-18 LS Fleece Hoodie 9 K3 BXFFB4 L10/12. Направено од мек памук и живописно низ целата графичка печатење. Манжетни ракави. Манжетни комери.

Спецификација

Избор на клиент