.

.

Жени Women И Зима Топли Дебели Чорапи Еднобојни Чорапи Од Средна Цевка Д

Жени Women И Зима Топли Дебели Чорапи Еднобојни Чорапи Од Средна Цевка Д

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Жени Warm И Зима Топли Дебели Чорапи Чорапи Со Еднобојна Средна Цевкакарактеристики : Вклучен Пакет : 1 Пара Божиќни Чорапи.Божиќните чорапи украсени со снежни луѓе ќе ја подобрат празничната атмосфера.Секој пар е внимателно дизајниран и погоден за празнична употреба. Димензија : една големина одговара на сите мажи и жени.Тие обезбедуваат одлично чувство на удобност за време на секојдневните активности, па дури и за време на спиењето. Премиум Материјал : Божиќниот чорап е изработен од памучен и спандекс материјал,мек и издржлив,можете да го носите безбедно и лесно.Сите детали се неверојатни изработени и изгледаат деликатно. Широка Примена : можете да ги носите како чорапи за облекување,чорапи за патики,дневни чорапи за панталони,чорапи за забави,чорапи за венчаници.Покрај тоа, тие се одлични Божиќни подароци за вашето семејство, мајка,пријатели, љубовници. Задоволство на клиентите : Да ви Ги Понудиме најдобрите производи и да им служиме на сите ваши потреби отсекогаш била нашата главна цел.Ве молиме кажете ни ако имате било каков проблем во купувањето на нашите производи, ние ќе се вратам на вас во 24 часа.Жени Warm И Зима Топли Дебели Чорапи Чорапи Со Еднобојна Средна Цевкаматеријал : Полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 50gpackage големина : 15x8x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Големина на чевли Една Големина35-40 големина : Една Големина Големина На Чевли : 35-40 ❥Стилски дизајн, 100% сосема нов, квалитетен!. ❥Погоден за носење во секое време и место. Мравки изработени од еластичен микрофибер за супер меко чувство. Prem премиум материјал обезбедува квалитетно вклопување . Завршува на залиха и брза испорака.

Спецификација

Избор на клиент