.

.

Grandrest Dura Metal тапациран премиум платформа за кревет, крал

Grandrest Dura Metal тапациран премиум платформа за кревет, крал

DEN 3039.84
Залиха
Достапно за нарачка

Grandrest Dura Metal тапацирана премиум платформа за кревети, изработена од премија од кожа, што ќе биде совршена надградба за вашата спална соба. Сите нови карактеристики : Засилени дрвени летви кои држат до 1.200 bs кои обезбедуваат цврста поддршка за вашиот паметен дизајн на душекот - дизајн на структурата што ви овозможува да спиете без звук на крцкање. Лесно за поставување и не е потребна основа за пролет или душек на кутија. Со современ и едноставен дизајн, тоа е совршено решение за сите простори. Сè што ви треба е да нарачате и да почекате да пристигне рамката. Сите спакувани во кутија, само ве чекаат. 2 инчи засилени дрво од дрво - држи до 1.200 фунти; Делукс кожена кожа; Современа рамка за кревети за дизајн со одлична поддршка / не вклучува душек; Подножјето со низок профил обезбедува цврста поддршка на душекот; Луксузна глава вклучена за релаксирачки одмор.

Спецификација

Избор на клиент