.

.

Круг Сече Бел Природен Дијамант Неговата И Нејзината Свадба Бенд Прстен Во собата Во 14к Жолто Злато

Круг Сече Бел Природен Дијамант Неговата И Нејзината Свадба Бенд Прстен Во собата Во 14к Жолто Злато

DEN 9891.84
Залиха
Достапно за нарачка

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе Ви се допадне Овој Кружен Бел Природен Дијамант Неговиот И Нејзиниот Свадбен Бенд Прстен Поставен ВО 14к Жолто Злато (0,75 Cttw) . Апсолутно одличен подарок за да ја изразите вашата љубов кон вашата мајка, девојка, свршеница, сопруга, валентин,семејство или само пријател, итн. Одлични подароци На Денот На Мајката, Свадбата, денот на Годишнината, Денот на Вљубените или Божиќ. Метален Тип : ГАРАНТИРАНО 14к Жолто Злато, Автентицирано со Печат од 14к. Тип На Скапоцен Камен : Бел Дијамант (Не Се Третира) Со Јасност I2-I3. Камена Форма : Тркалезна Форма. Тип На Поставување камен : огради и Вкупна Тежина На Карат : 0,75 Cttw. Метод На Создавање Камен : Природен.

Спецификација

Избор на клиент