.

.

Northlight 12.25 Осветлена сина пролетна гном со цветна капа

Northlight 12.25 Осветлена сина пролетна гном со цветна капа

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Гномите се најпознати по тоа што ги чуваат земните богатства, обезбедуваат среќа и се совршени за заштита на вашите добрите. Овој гном носи голема сина капа со чизми за појавување и нараквици. Шапката има розов цвет од предната страна. Неговиот голем луковичен нос се опушта од неговата долга бела брада. Ставете го овој гном на вашата мантија или сам на која било табела. Карактеристики на производот : Сина пролетна гном. Гном има сина капа со нараквици и чизми. Gnome има долга бела брада и луковичен нос. Сината капа има розов цвет од предната страна. Телото на гномите е осветлено однатре со топло бело LED светло. Вклучени се (3) батерии LR44. Пондерираното дно го задржува гном стабилно. Препорачано за употреба во затворен простор. Димензии : 12.25 "H x 5 " W x 4.25 "d. Материјал (и) : ткаенина осветлена сина пролет гном со цветна капа. Gnome носи голема сина капа со цвет и чизми за појавување и нараквици. Пондерираното дно останува стабилно; Совршена велигденска или пролетна декорација. Препорачано само за употреба во затворен простор. Мерки 12,25 инчи високи за 5 инчи ширина за длабочина од 4,25 инчи.

Спецификација

Избор на клиент