.

.

Трговска марка ликовна уметност под јапонски јавор 2 платно уметност од Курт Шафер, црна мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност под јапонски јавор 2 платно уметност од Курт Шафер, црна мат, црна рамка

DEN 1059.68
Залиха
Достапно за нарачка

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини трговска марка ликовна уметност „Под јапонски јавор 2“ платно уметност од Курт Шафер, Црна мат, Црна рамка : Уметник : Курт Шафер. Тема : Сценски и пејзажи. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Спецификација

Избор на клиент