.

.

Без граници со висок пораст на јуниорите на јуниорите

Без граници со висок пораст на јуниорите на јуниорите

DEN 287.68
Залиха
Достапно за нарачка

Работете го тоа! Не се моделираат фармерки со столар на границите по класичните панталони, но се направени во тексас на истегнување со ласкава силуета со високи половини за ажурирање на шик. Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”носи големина 5. одговара : опуштено. Подигање и инсејм : високи; 28 ”inseam. Затворање : Zip Fly; Затворање на копчињата; јамки на појас. Ockебови : стил од 5 џеб; Две џебови на страна. Карактеристики : јамка на чекан; истегнете тексас. Високиот пораст столар фармерки за јуниори од без граници.

Спецификација

Избор на клиент