.

.

Женски Костим За Капење Бикини Прикриен Фустан Летна Кошула На Плажа Темносина XL

Женски Костим За Капење Бикини Прикриен Фустан Летна Кошула На Плажа Темносина XL

DEN 159.84
Залиха
Достапно за нарачка

Забелешка : . Големина НА ознака Л : Големина НА САД : (8) - - - - - Биста : (48. Големина шема . Едноставна, но блуза во моден стил со краток ракав е изработена од висококвалитетни материјали,ткаенината е многу удобна.7") -Ракав : (20.7") -Ракав : (19.Ова е најважно за летото и spring. ●Натпреварот за облека Може да се користи како секојдневно прикривање, најдобро совпаѓање за бикини или какви било летни шорцеви. САКАЈТЕ ГИ СИТЕ, ПОСЛУЖЕТЕ ГИ СИТЕ!.

Спецификација

Избор на клиент