.

.

Monster Jam, официјален камион Ma D Monster, возило со умирање, серија на наследници, 1: Скала

Monster Jam, официјален камион Ma D Monster, возило со умирање, серија на наследници, 1: Скала

DEN 721.76
Залиха
Достапно за нарачка

Воведување на сè ново, официјално 1 : 64 скала со чудовиште од чудовиште од чудовиште! Оваа посно, значи, Monster Jam Machine има повеќе детали и графики од кога било досега! Со официјални гуми на БКТ, стилизирани хромирани бандажи и автентична шасија со детали за хром, овој камион чудовиште го отелотворува стилот и метежот на неговиот колега од реалниот живот! Плус, овој камион со скала од 1 : 64 е комплетен со возач обликуван на возачкото седиште и фигура на возачот на џем од чудовиште, за да можете да ја поставите сцената на вашата сопствена арена Monster Jam! Овој камион со чудовиште од чудовиште од 1 : 64 скала е исто како вистинската работа-само забавна големина! И сега со повеќе камиони за собирање од кога било досега, лесно е да се следи вашата колекција со постерот на ексклузивниот колекционер! Започнете да ја градите колекцијата на џем од чудовиште денес! Официјален камион со чудовиште од чудовиште : Доминирајте сè на вашиот начин со целосното, официјален џем од чудовиште 1 : 64 скала со чудовиште со чудовиште!. Автентична реплика : Серијата 1 : 64 Die Cast има повеќе детали и графики слични на животот, донесувајќи ја акцијата Monster Jam токму вас! Официјалните гуми на БКТ, стилизираните хромирани бандажи и автентично стилизираната шасија со детали за хром, прават да се чувствувате како да ја држите вистинската работа!. Колекционерски постер : Внимавајте на вашите камиони со џем од чудовиште со постерот на ексклузивниот колекционер! Секој постер има прекрасен камион со џем од чудовиште од едната страна, за да можете да го закачите на вашиот wallид!. Соберете ги сите нив : Сега има повеќе камиони со чудовиште од чудовиште од кога било досега за да соберете! Гробно копач, Мегалодон, Ел Торо Локо, Макс Д и повеќе - соберете ги сите и разбијте го патот до победата во вашиот настан Monster Jam! Започнете со собирање денес! За возраст од 3 и повеќе години . Предупредување : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години.

Спецификација

Избор на клиент