.

.

Мебел на Америка Брза биро за автомобили и столче, сребро и пиштол метал

Мебел на Америка Брза биро за автомобили и столче, сребро и пиштол метал

DEN 10970.88
Залиха
Достапно за нарачка

Мебелот на Америка Брзиот биро сет дури и ја прави домашната работа попријатна! Овој забавно дизајниран сет на биро и столче има сива метална рамка со тркала и горната полица за складирање. Вграден приклучок за излез е удобен и совршен за денешниот високо -технолошки животен стил. Мебел на Америка Брза биро за автомобили и сет на столици, сребро и пиштол метал вклучува : една (1) биро. Стил : Новина. Заврши : Сребрена/пиштол метал. Материјали : Метал, кожна кожа. Изграден во излез на приклучок. Вклучува столица за биро. Тркалата слични на животот двојно како дополнителна поддршка. Елегантни криви предни нозе. Вклучува единечна горната полица. Потребно е собрание. Бродови во 1 кутија. Димензии и тегови : биро : 38,25 "W x 20.88" D X 51.63 "H. Stool : 18.13" W x 14.13 "D X 18.13" H. Капацитет за тежина на бирото : 50 фунти. Капацитет за тежина на столот : 100 фунти. Тежина на производот : 65 фунти. Кликнете овде за да го видите Водичот за склопување за мебелот на Америка Мебелот на Америка® е горд што е семеен пријател кој секогаш има грб. Ние сме повеќе од само бизнис. Нашиот тим за нега на клиенти е дел од поголема заедница на ФОА посветена на испорака на среќен дом. Затоа, разгледајте ја нашата селекција и поканете ја топлината и карактерот во секоја просторија во вашиот дом.

Спецификација

Избор на клиент