.

.

AmericanFlat 8,5 11,7 рамка за постер за светло дрво

AmericanFlat 8,5 11,7 рамка за постер за светло дрво

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Оваа рамка за слики со светло дрво A4 е идеална за прикажување на слики со големина 21x29,7 см (8.3x11,7 инчи). Има стаклен фронт отпорен на распрскувач и 22-милиметарски светло дрво, создавајќи елегантна и стилска естетика за домот. Рамката во стилот на галерија има табла што гарантира дека вашата слика ќе се чува безбедно на место за наредните години. Сликите може да се прикажат и во хоризонтални и во вертикални формати со лесен и безбеден висички хардвер што е вклучен со секоја рамка. Не оставајте само вашите фотографии на вашиот мобилен телефон! Нарачајте ја вашата рамка сега и придружете се на илјадници други задоволни клиенти кои ги сакаат нашите производи. Дизајн : Светло дрво 21x29,7 см Рамка за слика, совршена за вашите негувани спомени; Доаѓа со висечки хардвер за дисплеј без проблеми и во хоризонтални и вертикални формати за да висат рамно на идот; Вклучува штанд со лента за приказ на таблети. Материјал : Дрвена рамка со полиран стаклен стакло отпорен на расеана стакло што дава јасен преглед на вашата слика. Квалитет : издржлива, рамка во стилот на галерија; Предниот дел на рамката има јасно стакло отпорен на расечка и цврста табла за да ја задржи фотографијата на своето место. Користете и прикажете : Совршен за фотографии со големина 21x29,7 см (8.3x11,7 инчи). Заштитно пакување : American Flat разви ексклузивно комерцијално пакување што помага да се обезбеди безбедна испорака на кревки предмети; Нарачајте со доверба, кликнете и додадете во кошничката денес.

Спецификација

Избор на клиент