.

.

Синдисус Момче Термички Плетени Плетени Џемпери Дете Симпатична Скокач Врвот Божиќ Отворено Цртан Филм Печати Топла Дуксер Зелена

Синдисус Момче Термички Плетени Плетени Џемпери Дете Симпатична Скокач Врвот Божиќ Отворено Цртан Филм Печати Топла Дуксер Зелена

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Деца, Момчешки Стил : Деца Момчиња Џемпер За Вратот На Екипажот, Пуловер Со Долги Ракави, Пад Лабав Плетен Џемпер, Божиќен Џемпер, Божиќен Џемпер Тип : Елен Печатење, Снегулка Печатење Боја : Црвена, Сина Сива Светло-Кафеава, Зелена, Морнарска Сина Боја : 100см, 110см, 120см, 130см, 140см (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)материјал : 68% Памук, 32% Полиестернеклин : Должина На Вратот На Екипажот : Должина На Колковите : Долги Ракави Сезона : Пролет, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Долг ракав, направете ги вашите момчиња слатки и симпатични, убав џемпер за вашиот син.2. Овој Божиќен џемпер за момчиња изработен од одличен материјал, мек, удобен и дише, може рачно да се мие или мие во машина, без бледнее, пријателски настроен кон кожата на вашето бебе.3. Модерен стил ве прави симпатични и привлечни во толпата.4. Погоден за свадбена забава, празнична забава, Прва Причест, церемонија, крштевање, роденден, натпревар итн.Содржина на пакетот : 1 х Момчиња Божиќен Џемпер (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Детски Бебешки Момчиња Божиќен Џемпер, Секојдневни Плетени Џемпери Со Долги Ракави,Пуловер За Туника ЗА ПЕЧАТЕЊЕ ЕЛЕН. Материјал-68%Памук, 32%Полиестер. Супер Меки, Удобни И Дише Мали Плетени Џемпери, Пријателски За Кожата на Вашето Бебе. Дизајн-Божиќен Долг Ракав, Џемпер За Вратот На Екипажот, Лесен За Ставање и Соблекување, Основен Едноставен Џемпер За Божиќни Елени За Бебиња За Бебиња, Плетени Џемпери За Мали Деца, Зимски Пуловер За Мали Деца. Повод-Џемперите за Мали деца се Одличен Подарок за Роденденот На Вашето Слатко Бебе, Забава, Велигденски Фустан, Фотографија, Специјални Настани и Секојдневно Носење. Мерење-Ве Молиме Пронајдете Ја Табелата Со Големини за Вашата Референца.

Спецификација

Избор на клиент