.

.

Воодушеви Накит Розова Мала СестраСо Срце Силвертон Засекогаш Бар Шарм Ѓердан, 23

Воодушеви Накит Розова Мала СестраСо Срце Силвертон Засекогаш Бар Шарм Ѓердан, 23

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Силвертон Розова "Мала Сестра" Со Срце Силвертон Засекогаш Бар Шарм Ѓердан, 23". Ѓерданот силвертон е долг 23 инчи со затворач за канџи од јастог. Сребрен Тон Засекогаш бар е околу 1,27 х 0,19 х 0,19 инчи (Hx Wx D) вклучувајќи јамка. 4 еднострана долга лента вели "Засекогаш" со јасен кристал на дното. Инспиративниот шарм е совршен како потсетник за вашата посветеност и трајна љубов. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : нашите производи не се наменети за деца 14 години и помлади. Ѓерданот силвертон е долг 23 инчи со затворач за канџи од јастог. Сребрен Тон Засекогаш бар е околу 1,27 х 0,19 х 0,19 инчи (Hx Wx D) вклучувајќи јамка. 4 еднострана долга лента вели "Засекогаш" со јасен кристал на дното. Инспиративниот шарм е совршен како потсетник за вашата посветеност и трајна љубов. Прекрасен женски ѓердан.

Спецификација

Избор на клиент