.

.

Современи моменти опуштено вклопување на облеката на вратот на екипажот, сет

Современи моменти опуштено вклопување на облеката на вратот на екипажот, сет

DEN 240.00
Залиха
Достапно за нарачка

Современите моменти од Герберќ донесуваат современ стил и целодневна удобност во гардеробата на вашето малечко. Секоја ставка е направена со мек памук, нежна и удобна ткаенина која е совршена за бебиња. Имавме најважни работи независно сертифицирани со Стандард 100 од ОЕКО-Текс, за да не мора да се грижите за штетните материи во облеката на вашето бебе. Дизајнирано со карактеристики што го одржуваат вашиот живот лесен. Вашето малечко ќе го сака мекото, удобно чувство на нашите памучни мешани ткаенини. Современи моменти од новороденото девојче од Гербер, Кардиган, Бодисит и Пант Облека, 3-парчиња, новороденчиња-12 месеци. Вклучува еден кардиган, еден пан -пан, и еден бренд за бренд. Се одликува со прекрасна и мека ткаенина од џемпер за да го задржите вашето малечко топло и пријатно. Наменето за удобни и брзи промени во пелена и гардероба. Цврсто розово / каросерија : Брегот на слонова коска со печатење на срце. Дајте го овој пакет како внимателен и практичен подарок за туширање за бебиња. Број на сертификација OEKO-Tex : Стандард 100 од OEKO-TEX® #08.HIN.60591 HOHENSTEIN HTTI. Машинско миење / сушење суво. Ткаенина : 60% памук 40% вискоза / каросерија : 97% памук 3% спандекс.

Спецификација

Избор на клиент