.

.

Галакси Голд 14к Розово Златен Обрач Хуги Обетка Со Цитрини

Галакси Голд 14к Розово Златен Обрач Хуги Обетка Со Цитрини

DEN 1215.84
Залиха
Достапно за нарачка

Финиот Накит е форма на изјава; тоа е и продолжување на самиот себе. Искусните Златари на галакси Голд ја вложуваат целата своја страст, идеи, грижа и напори за изработка на фин накит што ќе донесе среќа и задоволство на приемникот. Галакси Голд е американски производител на фини накит посветен на највисоките стандарди за извонредност од 1985 година. Можете да го носите вашиот накит со доверба, знаејќи дека секое рачно изработено парче доаѓа со Потврда За Автентичност и ги исполнува Сите Упатства на Федералната Комисија за Трговија на САД. Секој страсно И стручно Изработен во САД со Вистински Скапоцени Камења и Цврсто Американско Стандардно Високо Полирано Злато. Овие екстравагантни 14к цврсти златни обетки со цитрини го прават луксузот достапен. 1,20 карати цитрини е секогаш впечатлива и убава за гледање. Овие обетки се прекрасен избор за секого. Златните компоненти можат да бидат прилагодени на бело, жолто или розово злато. Носењето на овие обетки ќе направи да се чувствува како кралско семејство, и тие се прилично лесни за носење со која било облека. И покрај каратната тежина на овие обетки, тие не се чувствуваат премногу тешки за носење. Прави внимателен подарок што нема да се заборави. Финиот Накит е форма на изјава; тоа е и продолжување на самиот себе. Искусните Златари на галакси Голд ја вложуваат целата своја страст, идеи, грижа и напори за изработка на фин накит што ќе донесе среќа и задоволство на приемникот. 14к розово златен обрач хуги обетка со цитрини. обетка со обрач хуги со цитрини. ноември раѓање камен. цитрини во облик на принцеза златен свадбен накит. подарок за роденденска годишнина.

Спецификација

Избор на клиент