.

.

Креативен ко-опт од 6, 33 л бела жолта лисја гранка

Креативен ко-опт од 6, 33 л бела жолта лисја гранка

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Ова егзотично и уникатно стебло од лисја од лисја ќе биде примамлив додаток на вашиот dà © Cor. Тоа е додаток инспириран од природа што ќе биде впечатлив акцент за секоја просторија во вашиот дом или канцеларија и надополнува многу теми за дизајнирање. Willе изгледа совршено во корпа, шише или вазна или измешано со други стебла за поголеми аранжмани. Егзотично и уникатно стебло од лисја од трска ќе биде примамлив додаток на вашиот dã © Cor. Лисјата се chartreuse со бели рабови. Додаток инспириран од природата што ќе биде впечатлив акцент за секоја просторија во вашиот дом или канцеларија и надополнува многу теми за дизајнирање.

Спецификација

Избор на клиент