.

.

Дистрибутер Капа И Ротор Комплет Одговара изберете: 1988-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400, 1989 - ГМЦ СИЕРА

Дистрибутер Капа И Ротор Комплет Одговара изберете: 1988-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400, 1989 - ГМЦ СИЕРА

DEN 1211.52
Залиха
Достапно за нарачка

Компатибилен СО гм Компјутерски Контролирани ХЕИ стил дистрибутери.;Комплетите ЗА КАПАЧИЊА ЗА ЗАБРЗУВАЊЕ и роторот нудат супериорна заштита од лак-преку и вкрстен оган. Карактеристики 60k V-отценети алкид соединение, стрес-ослободени од калапи за да се обезбеди стабилност. Влошките од нерѓосувачки Челик и челичните пружини на роторот обезбедуваат висок проток на енергија од искра.; Карактеристики Заштита Од Лак Преку И Вкрстен Оган. Карактеристики 60k V Отценети Алкид Соединение. Стенлес Челик Терминали Инсерти И Челик Роторот Извори. Висок Проток На Енергија На Искра.

Спецификација

Избор на клиент